Selenium Retro Blok Ofis: 202-203

Ataköy - Bakırköy/İstanbul

Afro-Amerikan Saç ekimi

Afro-Amerikan Saç ekimi

BİZE ULAŞIN

SİZİ ARAYALIM

Afro-Amerikan saçların belirli bir kökü olduğundan ve saç folikülünün kıvrık doğası nedeniyle, saç ekimi, Kafkasyalı veya Asya saçlarındaki saç ekiminden daha hassastır. Ancak prosedürün zorluklarına rağmen, Clinmedica’nın saç nakli başarısını mümkün kılan yoğun bir deneyimi ve olağanüstü yetenekleri vardır. Siyah kıvırcık saçlar ile saç restorasyonu için diğer saçlar arasında bazı benzerlikler olsa da, siyah kıvırcık saçların onu daha zorlaştıran benzersiz özellikleri vardır.

Aşağıdaki noktalar saç tipleri arasındaki farkları göstermektedir:
Afro-Amerikan saç çizgisi, iki şekilli saç çizgisi konumlandırmasına sahip olabilir; Düşük saç çizgisi ve orta yüksek saç çizgisi. Kafkas erkeklerinin saç çizgisi yüksek iken, Asyalı erkeklerin saç çizgisi düşüktür.

Ampullerin sağlığını ve hayatta kalma oranını korumak için kullanılan teknik veya aletler uygun değilse, Siyah kıvırcık saçlar ve kökler kolayca zarar görür.
Siyah kılların kalın kıvırcık doğası, düz kıllardan daha fazla kaplama sağlar.

Bu, hala yeterli kapsama sağlarken, daha az kıl nakledildiği anlamına gelir.
Birçok Siyahi insan saç çizgisini düz bir çizgide şekillendirme eğiliminde olduğundan, Siyahi insanın’ın zikzak çizgisi, Kafkas veya Asya zikzak çizgileri ile karşılaştırıldığında çok daha küçüktür.

Dalgalı veya düz saçlarla uğraşırken açı yerleşimi çok önemlidir. Ancak, Siyah kıvırcık saçlarda açı yerleşimi doktorun sadece saç uzamasının doğal yönünü ve açısını izlemesi gerektiği kadar önemli değildir.
Cilt tonu orta ila koyu olduğundan, operasyon sonrası kızarıklık genellikle farkedilmez.

Afro-Amerikan Saç ekimi Nedir ?
EnglishTurkey